×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Звітує депутат фракції «Об’єднання «Самопоміч» Шевців Андрій Володимирович – про роботу за 2018 рік

Виборчий округ № 40.

Народився 12 грудня 1988 року в м. Львів.

Освіта: Вища. У 2013році закінчив Львівський національний університет імені І. Франка за спеціальністю «Менеджмент туристичної індустрії». 2008 р. закінчив ЛВПУ ресторанного сервісу та туризму.

Професійна діяльність:

З 2014 – Львівська міська рада, апарат виконкому, радник міського голови;

2012-2014 – Львівська міська рада; начальник управління внутрішньої політики департаменту «Адміністрація міського голови»;

2010-2012 – Львівська міська рада; апарат виконкому, помічник міського голови;

2008-2009 – ЛВПУ РСтТ, майстер виробничого навчання.

Громадська та політична діяльність:

Член політичної партії «Об'єднання «Самопоміч».

Член громадських організацій: ГО «Об'єднання «Самопоміч»; керівник ГО «Львів-безпечне місто»; ГО «Центр Безпеки Міста», ГО «НАУКОВА».

Я завжди говорив, що Наукова і вулиці біля неї – це дуже комфортний район. У нас тут справжнє міні-місто з усім необхідним для життя.

Завдяки підтримці мешканців-виборців я маю змогу представляти інтереси мешканців вулиць Івана Пулюя, Кульпарківська, Наукова та Симоненка у Львівській міській раді.

З перших днів депутатської роботи ставив собі завдання – змінити підхід до розвитку району. Ми мали встановити такий стандарт, який ми всі разом могли б реалізувати у найближчі роки, а це – комфорт, благоустрій, освіта, безпека, культура – ті речі, завдяки яким в нашому районі буде краще жити, працювати, розвиватись.

Що вдалося зробити?

Освіта та культура. Першочерговою стала інвестиція в розвиток освітніх просторів від наймолодших груп у садках до старшої школи. Основна потреба – відповідати викликам часу.

SMART-панелі, комп’ютерна техніка та розвиткові програми встановлено у дитячих садках, створено спеціалізовані кімнати для особливих діток – сенсорна кімната, з використанням світових розвиткових практик облаштовано кімнату Монтессорі.

У школах облаштовано лінгафонні кабінети для вивчення іноземних мов, тематичні наукові кабінети такі як фізика, хімія, інформаційних технологій. Також створені коворкінг-зони, інтерактивні бібліотеки, подекуди шкільні медіатеки.

Дитяча бібліотека перетворилась у медіатеку з назвою «Мультиплекс», саме для неї придбано комп'ютерну техніку, інтерактивну дошку з проектором, а також тач-панель BigTab. На цій панелі встановлено, розроблене спеціально для відвідувачів бібліотеки, програмне забезпечення “Інтерактивна карта міста Львів”.

У дитячій школі мистецтв облаштовано інтерактивний клас сольфеджіо з дизайнерський ремонт та інтерактивна дошка з проектором, міді-клавіатура, акустична система та спеціалізоване програмне забезпечення Finale. А також зроблено ремонт класу образотворчого мистецтва, закуплено меблі та обладнання для художників, встановлено мультиборд із навчальним програмним забезпеченням MozaBook.

У будинку дитячої та юнацької творчості влаштовано шаховий клас. Він обладнаний інтерактивною дошкою, яка надає учням та викладачу широкі можливості: від використання у ролі демонстраційної шахової дошки до перегляду відео-уроків від знаменитих шахістів. Також тут є електронні шахові годинники та шахові столи з розміткою.

Туристично-краєзнавчий центр "Княжий" – місце, де навчають юних екскурсоводів львовознавства. Тут встановлено SMART-панель та комп’ютерне обладнання для інтерактивного навчання, перегляду відео та  карт.

Уже на етапі ремонтних робіт дитячий клуб НАУКОВИЙ науково-технічного спрямування та STEAM SPACE – простір неформальної освіти для всіх охочих з особливим нахилом для вчителів, аби спільно змінити суто теоретичних підхід до викладання на максимально практичний і мультидисциплінарний.

Молодь та спорт. Відновлено простір «Фортеця», створивши там ігровий простір для дітей, зону гри в настільний теніс для молоді, а також вуличний кінотеатр.

Створено новий футбольний спортмайданчик у ліцеї імені Івана Пулюя, збудовано адміністративну будівлю з роздягальнями та душовими. 

Медицина. Запроваджено електронну реєстратуру в поліклініці №2. Повне покриття мережею всіх кабінетів поліклініки, облаштовано робочі місця сімейних лікарів новим комп’ютерним обладнанням, триває навчання лікарського персоналу та встановлення програмного медичного забезпечення Доктор Елекс.

Інфраструктура та безпека. Прокладено 15 кілометрів оптоволокна по мікрорайону (з них майже 5 км до району), що дозволить забезпечити всі гуманітарні та інфраструктурні об’єкти швидкісним інтернетом. Функціонувати системам безпеки на дорозі та громадського порядку.  

Облаштовано безпечну смугу-дубляж для громадського транспорту з підвищеними платформами, сюди ж переведено тролейбусну лінію та створено зупинку «Нептун».

Встановлено нові павільйони громадського транспорту з вільним wi-fi, а в перспективі - інформаційні табло з часом прибуття транспорту.

Якісне вуличне освітлення, контрастне освітлення нерегульованих пішохідних переходів, підсвітлення кільцевих розв’язок, що має превентивний безпековий характер.

Триває влаштування підвищених пішохідних переходів.

Завершено перший етап капітального ремонту дорожнього покриття та супутньої інфраструктури вул.Івана Пулюя – Трускавецька.

Триває встановлення систем відеонагляду з метою підвищення рівня безпеки в межах вулиць Симоненка, Кульпарківська, Наукова, Пулюя.

Підсвітлення міжбудинкових проходів.

Підтримуємо розвиток велоруху: встановлено міні-майстерні для велосипедів. 

Благоустрій. Переосмислення підходу до вуличних просторів: благоустрій подвір’їв в будинках, створення громадських просторів мультифункціонального використання з зонуванням для дітей, молоді, матерів, сімей, літніх людей. Виготовлення та встановлення урбаністичних лавок, авторських столів, дизайнерських світильників.

Серед таких просторів - алея Дзиндри (на вул. Пулюя), простір поруч будинку Кульпарківська, 139, простір біля дитячого клубу Науковий, алея Пулюя – Трускавецька та піша алея Трускавецька – Кульпарківська – Володимира Великого, майданчик «Фортеця».

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.