×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Яким був цей рік? Богдан Гула, депутат міськради, член фракції УКРОП

Богдан Гула, депутат міськради, член фракції УКРОП: 

Цього року зайнявся облаштуванням  дитячих та спортивних майданчиків, адже хочу, щоб діти у Львові мали місце, де проводити час. Крім того, працюю над питанням заміни старих ліфтів, які відслужили свій термін, у львівських багатоповерхівках. Це дорого, складно і питання важко зрушити з місця. Але я вважаю, що місто не може ігнорувати її, адже  це може призвести до біди.  Тому роботи буде чимало.  

Запам’ятався мені цей рік болісним моментом, коли з трибуни сесії міськради я читав від імені львівських депутатів звернення  до Генпрокурора

України Юрія Луценка назвати замовників убивства Катерини Гандзюк. Як людину мене глибоко вразила ця трагедія. Як політика мене обурює бездіяльність правоохоронних органів та прокуратури. Після Революції Гідності ми спостерігаємо за цілою серією нерозкритих злочинів проти громадських активістів. Це не може не насторожувати.  А я хочу, щоб у моїй державі, моєму місті змінювались не лише форми і назви інституцій та установ.

Я хочу, щоб кожна з них виконувала свої обов’язки і працювала  для суспільства, для кожної людини. Тільки тоді ми житимемо гідно.

 Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.