×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Яким був цей рік? Ігор Телішевський, голова фракції УКРОПу у Львівській міськраді

Яким був цей рік?

Ігор Телішевський, голова фракції УКРОПу у Львівській міськраді:

Іноді я сумую, що доба має лише 24 години, бо не встигаєш зробити все і відразу…

Ми проводимо багато зустрічей з львів’янами, двері нашого офісу відкриті для кожного, наші юристи намагаються допомогати всім, хто до нас звертається.   А депутати стараються тримати руку на пульсі міста: контролювати, куди йдуть кошти з місцевого бюджету, виділені на ті чи інші потреби міста, з’ясовувати, чому не вирішуються ті чи інші питання. Це також займає багато часу.

Цього року багато уваги приділили незаконним забудовам у місті і проблемам мешканців нових мікрорайонів. Ми підтримували людей на мітингах і акціях протесту, на яких вони вимагали від забудовників дотримуватись встановлених правил розбудови інфраструктури. Апелювали до виконкому, який змінює вже затверджені плани будівництва. Пропонували свій варіант вирішення проблеми: щоб інвестиційні внески від забудовника мали цільове призначення для благоустрою конкретного мікрорайону. Для прикладу, разом із мешканцями вулиць Малоголосківської і мікрорайону Під Голоском наші депутати працюють над тим, щоб припинити  забудову, допоки дозвільна містобудівна документація не буде приведена у відповідність державних будівельних норм, включно з нормативною кількістю шкіл, дитячих садочків, спортивних майданчиків та громадських просторів.

Добре, що львівські школярі тепер їздять безкоштовно у міському транспорті під час навчального року (окрім літніх канікул). Це питання ми відстоювали у міській раді ще з минулого року, проте вдалося запровадити таку пільгу лише з вересня 2018 року. Вважаю, що це важливо: адже давати дитині по 10 грн на дорогу, якщо вона мусить доїздити до школи – це відчутний удар по кишені для багатьох батьків. А враховуючи, що ціна на проїзд незабаром може стрімко зрости, то самі порахуйте.

Тішить, що продовжується встановлення індивідуальних квартирних лічильників у львівських будинках. Наразі таких будинків небагато, але справа зрушилась з місця і, я думаю, такою нагодою незабаром скористається багато львів’ян.

У своїй політичній діяльності ми робимо кроки, скеровані на єдність і зміцнення України. Зокрема, за ініціативою нашої фракції депутати Львівської міськради звернулись до Президента України із ініціативою заборонити на законодавчому рівні «Рускій мір», визнавши його терористичною, нищівною ідеологією на рівні із фашизмом. Днями ми також пропонували звернутися до МЗС України з вимогою закрити Генеральне консульство Російької Федерації у Львові, адже воно є вогнищем провокацій ФСБ у нашому місті. Втім, цю нашу пропозицію інші депутати, на жаль, не підтримали, а вирішили, що достатньо «посилити дипломатичний тиск на РФ». Хоча я не зовсім уявляю, яким чином можна посилити ти  тиск на державу-агресора, залишаючи його офіційне представництво в українських містах…

Ми і надалі на засіданнях сесії міськради наполягатимемо на забороні розповсюдження реклами політичного характеру та політичної агітації в школах і дитячих садочках, навіть у замаскованій формі. Деякі політичні сили цим сильно зловживають, а тому це питання вперто не ставлять на голосування, відкладаючи з одного пленарного засідання на інше, порушуючи регламент. Однак, ми вперті – ми доб’ємось.  

 Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.