×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Фракція Української Галицької Партії у ЛМР підтримує запровадження воєнного стану

Фракція Української Галицької Партії під час пленарного засідання сесії Львівської міської ради публічно заявила про свою позицію щодо впровадження воєнного стану на території України.

Текст заяви:

П’ятий рік триває російсько-українська війна, в якій стратегічна мета Росії — знищення України як незалежної держави. Події, які відбулися 25 листопада в Азовському морі, є аж ніяк не першим відкритим актом агресії з боку Росії.

У єдності сила – в силі перемога. Українська Галицька Партія підтримує дії державного та військового керівництва країни і закликає всіх утриматися від зайвої та несвоєчасної критики, вимог та “експертних” оцінок.

Ми критично ставимось і маємо дуже багато запитань до Президента, Парламенту та представників інших державних органів. Але і для цих запитань, і для відповідей на них ще прийде час.

Влада, яку обрали українці, діє. А весь цивілізований світ починає усвідомлювати реальну ситуацію. Наступні кроки, яких ми очікуємо від Президента Петра Порошенка та Верховної Ради:

  • запровадити воєнний стан,
  • позбавити українського громадянства осіб, які діють в інтересах Росії, зокрема Медведчука, Новинського та інших антиукраїнських діячів,
  • позбавити ліцензій відверто проросійські засоби масової інформації “112 Україна”, “Інтер”, NewsOne,
  • розірвати дипломатичні відносини з РФ та закрити всі консульські установи,
  • запровадити візовий режим,
  • зупинити діяльність російського бізнесу в Україні, взяти в державне управління активи російських компаній,
  • заборонити російський культурний та інформаційний продукт на території України.

Це – наше першочергове завдання. Маємо діяти холоднокровно, оперативно та рішуче, черпати інформацію лише з надійних джерел. Маємо бути готові до мобілізації в час, коли зовнішні загрози переважують внутрішні проблеми. Місцеве самоврядування повинно бути готовим до життя в умовах воєнного стану. Адже війна з Росією триває п’ятий рік.

 Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.