×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Свободівець Тарас Гупало звернувся щодо негайного припинення вимагань грошей за проїзд з пенсіонерів

Вчора, 29 листопада, під час чергової сесії Львівської міськради, свободівець Тарас Гупало подав звернення, в якому вимагав від міського голови та виконкому негайно розірвати договори з усіма підприємствами, які дозволили собі незаконно збирати готівку з пенсіонерів.

«До мене почали масово звертатись мешканці Білогорщі із скаргами про те, що водії маршруток, які обслуговують приватні перевізники, продовжують вимагати із пенсіонерів оплату за проїзд. Вони згуртувались і підготували спільну заяву з підписами. Більше того, як йдеться у спільному зверненні, є регулярні інциденти грубої відмови водіїв від перевезення пенсіонерів», - пояснив депутат ЛМР від фракції ВО «Свобода» Тарас Гупало.

Нагадаймо, що Постановою Кабінету Міністрів України від 17 травня 1993 року № 354 введено загальний безплатний проїзд для усіх пенсіонерів за віком на міському пасажирському транспорті загального користування. Цей документ чинний та поширюється на всю територію України, а також загальнообов'язковий до виконання усіма громадянами та організаціями.

«Частина перевізників у Львові щодня цинічно та аморально вимагають у тисяч пенсіонерів кошти за проїзд у транспорті. Без будь-яких підстав та керуючись лише особистою потребою до збагачення, нехтуючи законами. Таке самоправство потрібно жорстко припинити» - наголосив свободівець.

Також, у своєму зверненні Тарас Гупало звернувся до органів прокуратури та поліції невідкладно розпочати кримінальні провадження за фактами умисного вимагання коштів і їх протиправного привласнення представниками транспортних підприємств Львова.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.