×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутати ЛМР не підтримали пропозицію фракції УКРОП про закриття російського консульства у Львові

Звернення, яке на самому засідання сесії запропонував і озвучив депутат від УКРОПу Ігор Телішевський і яке депутати мали скерувати до Міністерства закордонних справ, Львівська міська рада не підтримала.

Пропозицію Телішевського вирішили доопрацювати. В результаті, звернення отримало інший зміст. Якщо у варіанті  укропівця було «необхідно закрити Генеральне консульство РФ у Львові», то після «доопрацювання» отримали «посилити дипломатичний тиск на РФ аж до розірвання дипломатичних відносин».

В УКРОПі вважають, що таке формулювання є неприйнятним.

«Ми заявили про чітку вимогу: щоб у Львові закрили російське консульство, адже цього хочуть самі львів’яни, і петиція, яку вони підписали, свідчить про це, - коментує ситуацію Ігор Телішевський. -  Дивно, що багато депутатів від «Самопомочі», «Свободи», БПП, які називають себе патріотами, проігнорували цей факт. Убивають наших людей, а депутати чомусь бояться різко виступити проти агресора. Мене обурило, що під час голосування деякі депутати виймали картки, щоб виглядало так, ніби вони відсутні. Хлопці захищають Україну на війні, віддають за нас своє життя, а ці люди бояться проявити твердість духу у сесійній залі. Соромно за них!

Я і мої колеги з фракції УКРОП і надалі наполягаємо на тому, що присутність у нашому місті Генерального консульства РФ, тобто держави-агресора, може загострити соціальну напругу у місті. А кількість провокацій, які час від часу вчиняються агентами розвідки та ФСБ Російської Федерації, може зрости. Ми розчаровані таким голосуванням і дотримуємось своєї позиції – консульство Росії у Львові треба закрити!»

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.