×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутат Любомир Босаневич вважає, що пільговий проїзд у транспорті має фінансуватися прозоро

У міському бюджеті Львова на 2019 рік передбачено 240 383,2 тис. грн на компенсаційні виплати з міського бюджету перевізникам за те, що вони безкоштовно або за меншу оплату возять пасажирів-пільговиків.

Кошти розподіляються так: 61 313,2 тис. грн - компенсація на автотранспорт і 179 070 тис. грн  - на електротранспорт.

Звичайно, місто мусить дбати про деякі категорії пасажирів, проте при формуванні бюджету виникають певні питання.

"Більше 200 млн. грн іде на компенсацію за перевезення пільговиків, і тут є дві сторони медалі, - каже депутат Львівської міської ради від УКРОПу Любомир Босаневич. - Держава 2 роки тому поклала відповідальність компенсувати за перевезення пільговиків на місцеве самоврядування. Але насправді невідомо, скільки насправді у нашому міському транспорті їздить пільговиків. Нам розказують про захмарні 60 - 70% пільговиків, хоча хронометраж та точний підрахунок ніхто не проводив".

На думку Любомира Босаневича та депутатів фракції УКРОП, перед тим, як формувати таку статтю витрат, необхідно провести чіткі підрахунки, а далі прозоро компенсовувати витрати.

 Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.