×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

В Україні воєнний стан: Львів має бути готовим до будь-якого розвитку подій, – Веремчук

Керівник фракції «Народний контроль» у Львівській міській раді Валерій Веремчук сьогодні під час сесії закликав максимальну увагу приділити забезпеченню медичних закладів та об’єктів цивільного захисту населення у Львові.

«В Україні оголошено воєнний стан. Уперше в історії нашої країни. Так, у десяти областях. Так, у переліку немає Львівщини. Але наше місто має бути готовим до будь-яких поворотів подій та ситуацій, бо війна триває вже 5 років. Ми не маємо права допустити безпорядків і хаосу лютого 2014 року. Ми маємо максимально подбати про порядок у Львові та безпеку його мешканців», – наголосив Веремчук.

Відтак він закликав мерію активніше співпрацювати з правоохоронними органами. Можливо, при потребі прописати цільові програми такої співпраці. Окрім того, при формуванні бюджету розвитку скерувати максмально можливі кошти на підтримку закладів медицини, сферу захисту цивільного населення.

«Усі медичні заклади, госпіталі повинні бути забезпечені генераторами, засобами для надання допомоги. А, як волонтер, знаю, що наші лікарні мають дуже багато гострих потреб, які потрібно вирішити», – резюмував Веремчук.

 Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.