Версія для друку

Чекаємо письмових пояснень про використання коштів, які АТП-1 отримало на нові автобуси, – Веремчук

Cьогодні керівництво АТП-1 має надати письмові пояснення щодо використання коштів, які отримало з бюджету на закупівлю нових автобусів.

Відповідне доручення, яке ініціював керівник фракції «Народний контроль» Валерій Веремчук, погодили під час засідання бюджетної комісії ЛМР 28 листопада.

Зокрема, чиновники просять депутатів погодити виділення ще 23 млн грн для АТП-1, які начебто потрібні для виплати лізингу за 150 МАЗів та «Електронів», які Львів придбав цьогоріч. Водночас під час комісії Валерій Веремчук продемонстрував документи, за якими у 2018 році у статутний капітал АТП-1 вже надійшло 295 млн грн на закупівлю транспорту. Натомість, згідно із лізинговими договорами, загальна сума виплат у 2018 році має становити 250 мільйонів.

«А куди витратили ще 45 мільйонів? Керівництво АТП-1 має надати письмові пояснення з підписами і печатками про використання цих грошей. У Львові вже була «афера століття» із комунальним майном, тепер матимемо ще й аферу з транспортом? Чекаємо пояснень. І якщо депутатам не наведуть серйозних аргументів, думаю, буде робота і для правоохоронних органів», – наголосив Валерій Веремчук.

 Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.