×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Веремчук наполягає на проведенні незалежного аудиту комунальних підприємств

У бюджеті розвитку на 2019 рік закладуть 1 млн грн на проведення незалежного аудиту комунальних підприємств Львова.

Таку пропозицію під час засідання бюджетної комісії ЛМР вніс керівник фракції «Народний контроль» у ЛМР Валерій Веремчук.

«Я продовжую наполягати на необхідності щороку проводити повноцінний незалежний аудит наших комунальних «монополістів». Із року в рік вони через поповнення статутних капіталів проїдають мільярди з бюджету розвитку (цьогоріч майже 2 млрд грн), втім ми не можемо добитися від них повної інформації про використання цих грошей.  Натомість аудит має показати повну картину фінансової діяльності комунальних підприємств. Саме аудит, а не «консультування бухгалтерів», які мерія замовила цьогоріч», – пояснює депутат.

За його словами, в ухвалу про «Про проведення щорічного обов’язкового зовнішнього незалежного аудиту комунальних підприємств Львівської міської ради» пропонуватиме зміни, які у майбутньому унеможливлять схожі маніпуляції та підміну понять.

«Зараз укотре переконався у необхідності таких ревізій. Чиновники просять для АТП-1 ще 23 мільйони гривень, які начебто потрібні для виплати лізингу за 150 МАЗів та «Електронів», які Львів придбав цьогоріч. Але... Ми вже виділили з бюджету на нові автобуси 295 млн гривень. Натомість, згідно з договорами, які нарешті отримали для вивчення, загальна сума лізингових виплат у 2018 році має становити 250 мільйонів. А куди витратили ще 45 млн гривень? Відсутність жорсткого контролю за використанням бюджетних коштів – це потенційні можливості для проведення корупційних схем», – резюмував Веремчук.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.