×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Міжквартальні дороги - пріоритет міста

Кожен депутат Львівської міської ради вболіває за наше місто. І за округ, який він представляє у мерії,  зокрема. Також я хочу, аби мешканці відчували, що всі їхні думки почуті, а бажання залишаться  не просто бажаннями, а виконаними справами. На цьому наголошує депутат ЛМР Ірина Сердюк.

«Саме тому я написала звернення на ім’я міського голови з проханням включити дорогу між будинками 162, 164 на вул. Любінській, а також Ряшівській, 27 у перелік об’єктів, які будуть реалізовані за кошти бюджету розвитку 2019 року. Крім того, у зверненні йдеться і про з’їзд з центральної дороги – Любінської, яка веде до аеропорту:  “На особистому прийомі до мене, як до депутата Львівської міської ради, звернулися мешканці  мого округу, а точніше будинків по вул. Любінській, 162 та Любінській,164, а також Ряшівській, 27. Люди просять зробити капітальний ремонт дороги біля будинків, а також заїзд з центральної вулиці Любінської до їхніх будинків. Крім того, зазначають львів’яни, капітального ремонту потребують і тротуари навколо будинків, які, як і дорогу, не ремонтували, вже понад 30 років.

Відтак, дорожнє полотно вкрите суцільними ямами, а тротуарами ходити небезпечно – можна травмуватись. Особливо це стосується осінньо-зимового періоду. А також створює незручності для мам з візочками. Підписи мешканців всіх будинків додаються», - розповіла депутатка.

«Поки що відповідь не надійшла. Та ми з моїми однодумцями однозначно чекаємо позитивного вирішення питання», - зазначає Ірина Сердюк.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.