×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У Львові погасили марку до 65-річчя Квітки Цісик

З ініціативи депутата Львівської міської ради, мецената Романа Грицевича 14 листопада у Львівському Музеї Пошти відбулося погашення марки з нагоди 65-річчя від дня народження відомої американської співачки українського походження.

Марку погашали Роман Грицевич, депутат ЛМР, Оксана Муха, співачка, солістка концерту «KVITKA: НА БІС!», Микола Ростов, директор Львівської дирекції ПАТ «Укрпошта».

На урочистій церемонії були присутні студенти Львівського коледжу культури і мистецтв.

Відкриваючи церемонію, Роман Грицевич зазначив: «Відзначення 65-річчя від дня народження Квітки Цісик увінчалося великими концертами, які пройшли  містами України. Оксана Муха здійснила такий всеукраїнський тур. До цієї дати – ювілею знаменитої співачки «Укрпошта» випустила марку, дизайнери розробили прекрасний конверт до цієї марки. Разом із «Укрпоштою» ми не одну марку погасили, але ця марка є особливою».

Співачка Оксана Муха зазначила: «Кожний захід, де згадується ім’я Квітки Цісик, для мене є дуже дорогим. Так само він є дорогим для родини співачки. Вдячна усім, хто щиро долучається до того, щоб люди про Квітку пам’ятали.  Я надзвичайно рада, коли хтось для себе її відкриває. Сьогодні у театрі Заньковецької у нас буде два концерти, а навесні ми мали більше двадцяти концертів Західною Україною. Люди її люблять, людям потрібна Квітка Цісик, потрібна її пісня. Це надихає. Дякую панові Романові за такий спогад про Квітку, за таке нагадування людям».

Микола Ростов, директор Львівської дирекції ПАТ «Укрпошта» розповів: «Коли до нас звернувся пан Роман, то ми зраділи, що можемо зробити такий конверт з такою маркою. Цей конверт долетить у будь-які куточки світу, куди ви захочете, туди відправимо. Такі речі на згадку, на пам'ять – потрібні. Ми маємо унікальне обладнання, яке дає нам можливість у Львові буквально за півдня робити такі речі. Тому завдяки меценатам «Укрпошта» робить таку потрібну справу і ми маємо пам'ять про таку велику людину».

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.