×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У Музеї пошти у Львові відбудеться погашення марки Квітки Цісик

14 листопада у Музеї Пошти (пл. Ринок, 2) відбудеться погашення марки Квітки Цісик. Цьогоріч відзначаємо 65-річчя від дня народження незрівнянної Квітки Цісик. Початок о 13.00 год. Про це повідомив депутат ЛМР Роман Грицевич.
На урочистій церемонії будуть присутні Роман Грицевич, депутат ЛМР, співачка Оксана Муха, Микола Ростов, директор Львівської дирекції ПАТ «Укрпошта».

Довідка

Квітка Цісик (народилася 4 квітня 1953 року, Квінз, Нью-Йорк — померла 29 березня 1998 року, Мангеттен, Нью-Йорк) — американська співачка українського походження, популярна виконавиця рекламних джинґлів у США, оперна і блюзова співачка, виконавиця українських народних і популярних пісень. Пісня «Ти осяюєш моє життя» (англ. You Light Up My Life), яку вона виконала для однойменного фільму, отримала 1978 року «Оскар» і «Золотий глобус» у категорії «Найкраща пісня до фільму», а також номінувалася на нагороду «Греммі» у категорії «Пісня року».

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.