×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Ігор Телішевський пропонує відкрити навчальний заклад по вул. Короленка, 7

Свій запит до мерії голова фракції "Українське об'єднання патріотів - УКРОП" озвучив на сесії Львівської міської ради.

" 29 жовтня цього року ГО «Батьківська рада Львівщини» зареєструвала петицію про викуп Львівською міською радою колишнього навчального корпусу Львівської загальноосвітньої школи-інтернату №2 (нежитлових приміщень по вул. Короленка,7) для суспільних потреб громади Львова та створення там нового навчального закладу освіти", - повідомив Ігор Телішевський.

Як відомо, депутати Львівської обласної ради 25 жовтня, під час пленарного засідання прийняли рішення включити нежитлові приміщення по вул. Короленка, 7 до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад області, що підлягають приватизації способом аукціону. Основною умовою продажу приміщення є збереження його для освітній цілей, що цілком доречно, зважаючи на нинішні реалії переповнених дошкільних та шкільних навчальних закладів у місті Львові.

«Вважаю таку ініціативу ГО «Батьківська рада Львівщини» доречною та пропоную звернутись до Львівської обласної ради з проханням скасувати дане рішення і передати ці приміщення для потреб міста Львова, - заявив депутат. - У випадку відмови, доручити профільному управлінню взяти участь в аукціоні та викупити ці приміщення для відкриття нового навчального закладу у м. Львові».

 Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.