×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Львів’яни повинні отримати повну інформацію про графік руху автобусів за новими договорами, – Веремчук

Зупинки громадського транспорту у Львові мають бути оснащені інформаційними таблицями із прописаними маршрутами руху автобусів, вказаними графіками та інтервалами руху на кожному маршруті.

Про це у своєму запиті закликав керівник фракції «Народний контроль» у ЛМР Валерій Веремчук під час сесії Львівської міської ради.

Зокрема, він наголосив, що нові договори з перевізниками вже вступили в дію. За ними, автобуси повинні курсувати у звичайному режимі, тобто із фіксованими зупинками і за графіком. Втім інформації про те, як зараз курсуватимуть автобуси, львів’яни не мають, розклад руху пасажири не мають.

«Пасажири повинні чітко орієнтуватися: о котрій годині вирушає автобус, скільки часу очікувати на прибуття транспорту. У найближчий час зупинки громадського транспорту у Львові мають бути оснащені інформаційними таблицями із прописаними маршрутами руху автобусів, вказаними графіками та інтервалами руху на кожному маршруті. Також на таблицях треба вказати номери телефонів, за якими містяни могли б повідомляти про порушення умов договору перевізниками – зрив графіків, невихід автобусів на рейси, неналежна поведінка водіїв», – ідеться у запиті депутата.

Також такі дані мають бути розміщенні на порталі міської ради, на сайтах перевізників, щоб кожен містянин при потребі міг швидко і легко ознайомитися з такою інформацією.  

«Тож допоки перевізники переймаються власними інтересами, вимагаючи підняття вартості за проїзд, я сподіваюся, що мерія таки подбає про інтереси своєї громади і виступить своєрідним гарантом забезпечення якісної роботи громадського транспорту.  Тим паче, що у цій сесійній залі ми неодноразово чули від чиновників: щойно відбудеться конкурс на перевезення у Львові, транспортному хаосу у Львові ­ – кінець», – додав Валерій Веремчук.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.