×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Місцева влада вперто тримається за політичну агітацію в школах і садочках

На черговій сесій Львівської міської ради, яка відбудеться 8 листопада,  депутати мали б голосувати  за заборону  політичної агітації та реклами у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах міста. 

Проте, цього питання,  яке перенесли з минулого пленарного засідання, чомусь немає у порядку денному.

«Минулого пленарного засідання перенесли розгляд даного питання, –  повідомив депутат Ігор Телішевський, голова фракції «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» у Львівській міській раді. –Відповідно  до Регламенту Львівської міської ради, перенесені питання  автоматично мають бути включені до  порядку денного наступного пленарного засідання, тобто 8 листопада.  Проте, нашої пропозиції щодо заборони політичної реклами, агітації і пропаганди  у порядку денному немає. Мене та інших депутатів насторожує, чому Андрій Садовий вперто ігнорує це питання, грубо порушує Регламент Львівської міської ради. Втім, з огляду на те, що у львівських школах часто використовують наочні посібники та плакати з логотипом «Самопомочі», така позиція мера міста є цілком логічною».

На думку укропівця, розповсюдження реклами політичного характеру, здійснення політичної агітації та персонального брендингу у будь-якій формі є неприпустимим  у дитсадках і школах.  Проект відповідної ухвали Ігор Телішевський зареєстрував ще у березні.

«Для забезпечення належного здійснення навчального-виховного процесу, законодавство встановлює низку основоположних гарантій, однією з яких є недопущення перетворення загальноосвітніх навчальних закладів на поле для ведення громадсько-політичної діяльності. На жаль, події останніх років свідчать про грубі порушення імперативного принципу аполітичності освітнього середовища як під час виборчого процесу, так і в періоди між проведенням виборів», – йдеться у документі.

Проте, очільники міста, як бачимо, вперто не хочуть виносити на голосування цю пропозицію. Вочевидь, це й справді не в їхніх інтересах…

«Цікаво, що у лютому цього року  Київська міська рада прийняла аналогічне рішення якраз за ініціативою ««Об’єднання «Самопоміч»: документ авторства Сергія Гусовського, Наталії Шульги та Олега Макарова підтримали 66 депутатів. Але у Львові Андрій Садовий проти цього! Виглядає так,  що у столиці, де він не має впливу, агітувати за політиків не можна, а у нашому місті дозволено, бо це вигідно Андрієву Івановичу», - резюмував Ігор Телішевський.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.