×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У Польщі ознайомилися з успішними практиками, які будемо реалізовувати у Львові, – Веремчук

Упродовж тижня депутати фракції «Народний контроль» Валерій Веремчук, Ірина Оршак та Михайло Дідух проходили навчання у Польщі. У рамках освітньої програми «Школа мерів» відвідали Люблін, Варшаву та Бидгощ.

«Інформація, яку отримали в цій поїздці, – неоціненна. Це нові знання, вивчення досвіду наших західних сусідів у місцевому самоврядуванні, вирішенні питань сміття і транспорту, які зараз дуже актуальні для Львова. Зокрема, ми мали дуже цікаве і корисне спілкування з дисидентом, екс-заступником міністра закордонних справ Польщі Кшистофом Становським, який розповів про те, як у Польщі втілювалися ті чи інші реформи. Також побували на сміттєспалювальному заводі у Бидгощі, на заводі PESA, який виробляє швидкісні електрички, трамваї та локомотиви. Тепер цей масив даних будемо опрацьовувати, аби оформити їх у програми, проекти, які реалізовуватимемо у Львові», – розповів керівник фракції «Народний контроль» у Львівській міській раді Валерій Веремчук.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.