×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Будинки звели, а про інфраструктуру забули

Постійна комісія архітектури, містобудування та охорони історичного середовища здійснила виїзне засідання щодо питання забудови вул. Малоголосківської.

Від людей чули багато нарікань. Вони цікавляться, де у житловому мікрорайоні бодай один парк або сквер для прогулянок з дітьми? Де хоча би щось, що нагадує відпочинкову зону?  Шкіл і садочків немає, дітей доводиться возити на навчання в інші райони міста. Чому стільки часу люди ходять і їздять по болоту, яке навіть дорогою важко назвати? Вона є на детальному плані, але на деяких ділянках замість асфальту чомусь ростуть нові будинки.

Соромно, але нині цей мікрорайон, під який надано площу близько 160 га  і де вже живуть 5 тис. людей, нагадує радше гето, аніж частину європейського міста.

«Ми готуємо ухвалу про те, щоб 50%  інвестиційного внеску, які компанії-забудовники платять у міський бюджет Львова, витрачались на благоустрій мікрорайону, ­–  коментує ситуацію голова фракції УКРОП у Львівській міській раді Ігор Телішевський. ­­– Сподіваюсь, депутати підтримають таку нашу ініціативу. Також за результатами виїзду комісії будуть скеровані відповідні звернення у ДАБІ м. Львова щодо законності будівництва та дотримання виданих містобудівних умов та обмежень деякими забудовниками мікрорайону».

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.