×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Ігор Телішевський: «10% надбавки до зарплат педагогів жодним чином не співмірно з рівнем інфляції в країні!»

Голова фракції УКРОПу  вимагає від міського голови Львова не допустити ще більшого зубожіння працівників дошкільних навчальних закладів та надати доручення закласти у бюджет м. Львова на 2019 рік надбавку до заробітної плати не менше ніж 20% від заробітної плати.    

Подаємо повний текст звернення, яке Ігор Телішевський озвучив на сесії Львівської міської ради:

Шановний Андрію Івановичу!

Цього тижня у місті відбувся багатотисячний страйк працівників освітньої галузі.

Освітяни вищих навчальних закладів вимагали та продовжують вимагати від Кабінету Міністрів України, законного та соціально справедливого підвищення заробітних плат, які на сьогодні межують із прожитковим мінімумом в Україні.

Та, на жаль, місто Львів нічим не відрізняється від усієї країни у питанні  недофінансування освітніх закладів та працівників сфери середньої та дошкільної освіти.

Яскравим фактом недофінансування матеріальної бази освітянських закладів міста є попередній Громадський бюджет, у якому 80 % проектів спрямовувалось на наповнення матеріальної бази.

Кричущим та ганебним фактом є заробітна плата працівників дошкільних навчальних закладів, яка на сьогодні не перевищує уже згаданий прожитковий мінімум. У 2019 році прогнозована надбавка працівникам дошкільних навчальних закладів повинна скласти орієнтовно 10%, що жодним чином не співмірно із рівнем інфляції в державі.         

Звертаюсь до Вас з вимогою не допустити ще більшого зубожіння працівників ДНЗ та надати доручення закласти у бюджет м. Львова на 2019 р. надбавку до заробітної плати працівників дошкільних навчальних закладів не менше ніж 20% від заробітної плати.    

У відповідності до статті 22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», прошу Вас повідомити мене про результати розгляду даного запиту.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.