×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Понад 100 виробників були представлені на «Львівському товаровиробнику»

Палац мистецтв приймав уже 11-ту виставку-ярмарок «Львівський товаровиробник», яку традиційно організовує депутат від «Об’єднання «Самопоміч» Вікторія Довжик.

Під одним дахом представлено підприємства усіх галузей, які працюють у Львові та області: від малих фірм ручної роботи і соціального підприємництва до великих промислових виробників. Загалом, у виставці взяли участь понад сто виробників.

За словами Вікторії Довжик, уже одинадцятий рік поспіль «Львівський товаровиробник» упевнено доводить, що може створювати якісну продукцію.

«Ми маємо якісні, гарні товари, які виробляються у Львові, виробляються нашими мешканцями, нами з вами, нашими сусідами, нашими рідними».

43115053_2146742258709625_1019339036629663744_n.jpg

Упродовж чотирьох днів львів’яни та гості міста знайомилися з продукцією, що виробляють у Львові, підприємства ж отримали додаткову промоцію своїм товарам. Мета заходу – розвиток малого бізнесу. На виставці чимало підприємців-початківців, для яких така реклама – справжній подарунок долі.

«У нас є декілька гарних успішних історій, є рекламна агенція, є дитячі студії для дитячого розвитку, які займаються з діточками. На виставці представлені наші колишні випускниці, тобто ті люди, які колись брали участь в навчальному курсі «Вчимося бізнесу», а сьогодні вже є самостійні підприємниці», - говорить депутат міськради від «Об’єднання «Самопоміч» Вікторія Довжик.

Загалом, за чотири дні на виставку-ярмарок завітали близько десяти тисяч відвідувачів. Під час виставки ще й проводили конкурси професійної майстерності, що дуже важливо для професійної орієнтації молоді. Це і «Битва модельєрів» і змагання перукарів «Галицький талант». Для найменших львів’ян організували конкурс дитячого малюнку «Купуй львівське». Від товаровиробників дітки отримали подарунки. До того ж відбувся круглий стіл із випускниками безкоштовної десятиденної навчальної програми «Вчимося бізнесу» для тих, хто хоче створювати свою справу.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.