×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Михайло Дідух – учасник Школи демократії

Депутат фракції «Народний контроль» у Львівській міській раді Михайло Дідух бере участь в освітній програмі Школа демократії-2018. Майже піврічні навчання вже стартували у Львові.

«Школа демократії є інтенсивною освітньою програмою, спрямованою на ознайомлення слухачів з основами демократичного врядування, демократичної політики та політичних інструментів. Школа призначена для представників місцевого самоврядування, громадських організацій, засобів масової інформації, політичних партій, науковців, студентів та інших зацікавлених активних громадян»,написав Михайло Дідух на своїй сторінці у Фейсбук.

Викладачами у Школі демократії є знані українські політологи, представники академічних установ, фахівці з неурядових організацій, колишні політики та відомі громадські діячі. У навчанні велику увагу буде зосереджено на практичних заняттях і тренінгах. Заняття проходитимуть двічі-тричі на тиждень упродовж 5 місяців.

«Ми із колегами зараз активно долучаємося до відомих програм, де можна ознайомитися із останніми тенденціями і практиками місцевого самоврядування. Особисто я у Школі демократії сподіваюсь почерпнути для себе багато цікавого, поділитись досвідом і надалі на практиці застосовувати всі отримані навики», – говорить Михайло Дідух.