×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутати Львівської міськради від фракції «УКРОП» допомагають львів’янам протистояти незаконній забудові у Львові

Депутати Львівської міської ради від УКРОПу Ігор Телішевський, Ігор Зінкевич та Любомир Босаневич відвідали громадське слухання і підтримали громаду у протистоянні незаконній новобудові на вул. Ржегоржа, 21.

"У зв’язку із тим, що виконавчий комітет Львівської міськради став «ручним» і повністю підкоряється волі мера міста Андрія Садового, ми отримуємо дуже кумедні та незрозумілі рішення. На даній території дозволено 93% забудови, замість 4-поверхового офісного центру (відповідне рішення виконком виніс раніше), ми говоримо про 10-поверховий будинок. Комітет банально змінив думку і надав дозвіл на будівництво за новими умовами. Містобудівна рада висунула рад претензій та зауважень до такого проекту, проте думка її представників зовсім не була врахована. Після того, як ми з’ясували, яка компанія планує це будівництво, все стало зрозуміло – це друзі Андрія Івановича з компанії «Інтергалбуд». Я вважаю, що це корупція і такі речі є неприпустимими, тому абсолютно підтримую громаду, яка виступає проти «нових» умов будівництва, які затвердив виконком Львівської міськради", - розповів голова фракції «УКРОП» у ЛМР Ігор Телішевський. 

Збори тривали понад годину і усі мешканці брали активну участь в діалозі та протистояли незаконній забудові. 

«Це верх цинізму чиновників Ратуші, адже мешканці сусідніх житлових будинків чітко заявили та обґрунтували свою позицію. Не дотримані ні умови пожежної безпеки, немає місця для паркінгу, вулиця є вузькою і офісний центр на майже 300 працівників створить інфраструктурний колапс у цьому мікрорайоні. Я особисто подам звернення до комітету з безпеки руху при міській раді, щоб тут встановили знак, який обмежуватиме рух великогабаритного транспорту на цій вулиці. Це буде одним із кроків протистояння свавіллю очільника міста Львова», - додав депутат Львівської міськради від фракції «УКРОП» Любомир Босаневич.

Загалом, мешканці майже одноголосно проголосували проти забудови ділянки за умовами, які затвердив виконавчий комітет міськради  та за те, щоб були повернуті попередні умови, які влаштовують усіх сусідів.

«Депутати Львівської міської ради підтримують громаду і не допустять такої забудови. Ми вже направили звернення у відповідні інстанції. Носієм влади в Україні є народ, тож я вважаю, що не можна ігнорувати думку львів’ян. Також, я дуже радий, що львів’яни завжди залишаються активними та обізнаними у різноманітних сферах нашого життя», - підсумував депутат Львівської міськради від фракції «УКРОП» Ігор Зінкевич.

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.