×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Ірина Оршак взяла участь у конференції про досвід Німеччини з управління ТПВ

Голова екологічної комісії Львівської міської ради, депутат фракції «Народний контроль» Ірина Оршак стала учасником конференції «Чисте довкілля – здорове життя. Досвід управління муніципальними відходами в Німеччині».

«Сьогодні ми скеровуємо Львів на європейський досвід поводження з відходами, життя в еко-стилі. І такі конференції дають змогу ознайомлюватися і переймати найкращі практики, ефективність яких уже перевірена часом», – говорить Ірина Оршак.

Зокрема, вона розповіла, що німецький досвід управління відходами базується на трьох ключових речах: просвітницька робота, тарифи, штрафування за порушення.

«Це те, про що і я, як голова еко-комісії, і мої колеги, неодноразово наголошували під час сесій ЛМР, на публічних обговореннях. Потрібно у Львові проводити потужну інформаційну кампанію для мешканців щодо того, як правильно поводитися з відходами, навіщо їх сортувати. Треба мотивувати людей до сортування. Зокрема, і через впровадження системи тарифів, яка буде лояльною до тих, хто свідомо підходить до поводження зі сміттям. І, звісно, за порушення мають бути передбачені штрафи, а головне – чіткий механізм притягнення порушників до адміністративної відповідальності», – наголосила Ірина Оршак.

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.