×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Бюджет розвитку Львова перетворюють на бюджет проїдання, – Веремчук

Не виділяти кошти у статутні капітали комунальних підприємств Львова до моменту, поки не буде надано результати незалажного аудиту їхньої діяльності, - з такою пропозицією сьогодні, 19 вересня, під час засідання бюджетної комісії Львівської міської ради виступив керівник фракції «Народний контроль» Валерій Веремчук під час розгляду питання про розподіл 200 млн грн перевиконання бюджету.

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук.

«Бюджет розвитку Львова перетворюється на бюджет проїдання. Лише на початок вересня 1,58 млрд гривень (!!!) у статутні капітали комунальних підприємств Львова у 2018 році станом на початок вересня. І сьогодні на бюджетній комісії просили ще! Бо треба підняти зарплати, бо працівники втечуть у Польщу, бо НКРЕ не погоджувало новий тариф, бо зима близько... . Бо, бо, бо... Традиційна лірика, без краплини раціональності. Досить! Осінь почалася, але ми і досі не маємо результатів ОБОВ’ЯЗКОВОГО незалежного аудиту роботи «комунальників»: куди пішли кошти, виділені торік? Давити на жалість, що у працівників КП малі зарплати? Але на комісію жодного разу не принесли для ознайомлення ані штатних розписів, ані розміри окладів, ні статистики «міграції» працівників. Нас вкотре просять виділяти гроші «насліпо». Відтак запропонував при розподілі 200 млн грн перевиконання бюджету викреслити всі пункти, що стосуються статутних капіталів КП. Поки ми матимемо чіткої картини використання грошей. На жаль, колеги не підтримали цю пропозицію. Що ж, це їхнє рішення. Та наша фракція і далі наполягатиме на повній прозорості та підзвітності у фінансових питаннях», – йдеться у дописі.

Також він додав, що фракція «Народний контроль» більше не голосуватиме за пропозиції, де є слово «лізинг».

«У ЛМР лізинги подають як панацею від усіх проблем. Треба автобуси? Лізинг! Треба прибиральну техніку? Лізинг! Треба мультиборди в школи? Лізинг! А як і хто це все віддаватиме?», – наголосив він.  

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.