×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Ігор Телішевський: Садовий вкотре намагається змусити депутатів проголосувати за будівництво готелю на вулиці Вороного

На розгляд сесії Львівської міської ради знову винесено скандальне питання про будівництво чергового готелю в центрі міста. Тому фракція партії УКРОП у Львівській міській раді вкотре наголошує, що не голосуватиме за питання «Про затвердження детального плану території, обмеженої вул. М. Вороного, вул. С. Руданського, вул. Ф. Ліста, вул. М. Коперника, пл. А. Міцкевича, просп. Т. Шевченка». Відповідне рішення виніс на сесію мер Львова Андрій Садовий. Про це повідомив голова фракції УКРОПу в міськраді Ігор Телішевський.

Дане питання вже стало скандальним через пропозицію побудувати новий готель у центрі міста, замість обіцяної парковки. 

«Йдеться про ділянку на вулиці Миколи Вороного. Зараз там невеличкий паркінг на 40 місць, яким користуються мешканці прилеглих будинків. Новий готель передбачає паркомісця лише для своїх гостей. За попереднім планом, там мали облаштувати кількарівневий паркінг, який би частково вирішив проблему паркування в центральній частині міста», - наголосив укропівець.

За словами мешканців прилеглих вулиць, така любов мера до туристів і заробітку не лише аморальна, а й небезпечна. Адже, на їхню думку, новий готель може спричинити тріщини в прилеглих будівлях та просідання дороги поблизу майбутньої будівлі. 

Нагадаємо, дане питання вже кілька разів знімали з порядку денного сесії Львівської міськради.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.