×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Делегація Львівщини представила Україну на Міжнародному фестивалі людей поважного віку "Життя прекрасне"

Третій рік поспіль у третій декаді вересня у Болгарії відбувається міжнародний культурний і спортивний фестиваль для людей поважного віку «Життя прекрасне». Цього року на фестивалі були представлені Білорусь, Греція, Латвія, Литва, Македонія, Молдова, Болгарія, а також Україна.

Українська делегація значною мірою була представлена Львівщиною. Окрім Львівщини, Україну представляли Житомир, Вінниця, Славутич, Бердичів і обласний Миколаїв. Львівщина виборола такі місця: танець соло: перше місце - Марина Смірнова, 74 роки (Львів) 2-ге місце - Лоліта (м.Моршин), хор - перше місце здобув колектив " Калина" з м.Миколаєва Львівської області, а танцювальний колектив "Аматор" зі Львова зайняв друге місце. У баскетболі друге місце посіла команда з м.Дрогобич, обігравши Болгарію та програвши у півфіналі Литві. У загальному підсумку Украіна зайняла перше місце, Болгарія - друге, а Литва - третє.

Депутат Львівської міської ради Оксана Рубай розповіла, що такі фестивалі людей поважного віку відбуваються в різних країнах, в тім числі і в Україні. Зокрема, в обласному Миколаєві відбувся у травні, а Львів готується 29 і 30 вересня зустрічати гостей на зустрічі-фестивалі можливостей людей поважного віку «Життя прекрасне. Золоті роки».

«Такі фестивалі дають можливість людям у поважному віці займатися спортом¸ брати участь у гуртках. Ці люди не є професійними співаками і спортсменами, але, як бачимо, вони можуть презентувати свою країну на найвищих рівнях. Крім того, такі фестивалі - це спілкування людей між собою, адже вони разом проводили час на спортивних і концертних майданчиках. Це додає людям бажання активно жити, рухатися, спілкуватися і мандрувати. Тішить, що перелік країн, які підтримують такі фестивалі, постійно розширюється».

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.