×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У Львові відбудеться конференція «Жінки у політиці: сила в єдності»

21 вересня 2018 року у Львові відбудеться Перша регіональна Конференція депутаток і представниць органів місцевого самоврядування України «Жінки у політиці: сила в єдності».

Організатор - Всеукраїнська громадська організація «Українська Жіноча Демократична мережа» (УЖДМ).

Конференція має на меті сприяти діалогу між посадовими особами і депутатками національного та місцевого рівнів для консолідації зусиль в напрямку забезпечення гендерної рівності та просування реформ в Україні.

До участі запрошені провідні експерти, представники органів державної влади, українських жіночих громадських організацій, депутатки місцевих рад.

Як зазначила депутатка Львівської міської ради, координаторка УЖДМ на Львівщині Юлія Гвоздович, під час конференції обговорять актуальні проблеми та виклики для жінок в політиці.

«Цього року вперше відбудеться Регіональна конференція УЖДМ на Львівщині "Жінки в політиці: сила в єдності", яка має на меті познайомити між собою депутаток та громадських активісток різних місцевих рад на Львівщині, надати цікаві приклади політичних рішень для втілення та обговорити актуальні проблеми та виклики для жінок в політиці».

Захід відбудеться за підтримки глобальної ініціативи Міжнародного республіканського інституту - Жіночої Демократичної Мережі (Women`s Democracy Network).

Адреса заходу: конференц-зал факультету міжнародних відносин ЛНУ ім. І. Франка за адресою м. Львів, вулиця Січових Стрільців, 19, початок - о 10.00 год.

 

 .png

_жін1.png

 

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.