×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Актуальні проблеми культури обговорять в межах Форуму видавців 2018

Інститут стратегії культури на 25 Book Forum | Форум видавців 2018 запрошує поговорити про актуальні проблеми культури.

«Ми обрали три ключові теми, присвячені аудиторії, і пропонуємо поміркувати разом, як змінюється (чи вже змінилася) публіка у театрах, музеях, на концертах чи фестивалях, і як це впливає (чи мало би вплинути) на творців культурної пропозиції у Львові (і не тільки)», - розповідає керівник Інституту стратегії культури, депутат Львівської міської ради Юлія Хомчин.  

40596503_2191607737736617_3979439799932026880_n.png
20 вересня о 17:30  відбудеться дискусія на тему: «Культура VS Туризм: чого шукають туристи в місті і що їм варто пропонувати?»
У рамках дискусії обговорять: « Де межа між «гостями фестивалю» і «туристами одного дня»? Які є рецепти для міст, де туризм вже перемагає місцеву культуру? Як скоординувати місцеву культурну активність з туристичними потоками і чи потрібно?»
Модератор: Григорій Семенчук Grigory Semenchuk
Учасники: Роберт Пясковський Robert Piaskowski, Мар’яна Олеськів Mariana Oleskiv, Олександра Гагаріна Oleksandra Gagarina
Григорій Семенчук, поет, музикант, культурний менеджер, голова Мистецької ради «Діалог». 
Роберт Пясковський, програмний директор Krakowskie Biuro Festiwalowe, відповідальний за міську культурну політику та координацію найважливіших міських фестивалів, співавтор аплікації до мережі креативних міст та координатор програми Краків - Місто літератури ЮНЕСКО. 
Мар’яна Олеськів, директорка ЛКП «Центру розвитку туризму м. Львова», співзасновниця сайту про відпочинок в Україні nezabarom.com.ua, 10 років працювала в сфері МІСЕ, організовувала Форум ЄБРР у Києві, Ялтинський економічний форум та інші.
Олександра Гагаріна, заступниця Генерального директора, revenue менеджерка готелю «Дністер», регіональна представниця у Західному регіоні управляючої компанії Premier Hotels and Resorts.

21 вересня  о 13:00 год запланована розмова на тему: «Культура VS Туризм: «Нові містяни» і «старі» культурні практики – як змінює міську культуру пришвидшена мобільність?»
В межах дискусії  - сучасні міста приваблюють мешканців своїми можливостями та пропозицією: мобільна молодь у віці до 40-45 легко змінює місце проживання. Як це впливає на культурне обличчя міст? Що приносять з собою новітні номади? 
Модератор: Мар’яна Куземська Maryana Kuzemska
Учасники: Наталя Отріщенко Natalia Otrishchenko, Віка Маліцка Wiktoria Malicka, Анастасія Нечипоренко Anastasia Osculata
Мар’яна Куземська, асистентка кафедри культурології УКУ.
Наталя Отріщенко, кандидатка соціологічних наук, дослідниця Центру міської історії, наукові інтереси охоплюють методологію та методи соціологічних досліджень, усну історію, соціологію міста і постсоціалістичні трансформації
Віка Маліцка – етнологиня, дослідниця, представниця Національного інституту імені Оссолінських у Львові. Працює над дослідженням туристичного простору сучасного Львова, займається налагодженням зв’язків між дослідниками Польщі та України. Є кураторкою «Оссолінських зустічей», які регулярно проходять у Львівській національній науковій бібліотеці України ім. Василя Стефаника
Анастасія Нечипоренко – культурологиня, координаторка діяльності публічних бібліотек Львова в управлінні культури Львівської міської ради. Займається ревіталізацією бібліотечних просторів, формуванням нових середовищ та спільнот, курує міждисциплінарні проекти в сфері медіаархеології, збереження культурної спадщини та досліджує механізми культурної пам’яті.

22 вересня о 13:00 год всіх охочих запрошують на дискусію «Культура VS Туризм: якого споживача культурного продукту ми формуємо на майбутнє?».
В межах зустрічі обговорять: Як формуються «глядацькі очікування»? Чого нам бракує для «усвідомленого» сприйняття культурних подій? Чому важливо (і як?) починати виховувати відвідувачів та відвідувачок музеїв, театрів та концертів ще з дитсадка?
Модератор: Євгенія Нестерович Evgenia Nesterovich
Учасники: Наталка Космолінська Natalja Kosmolinska, Олена Апчел Олена Апчел (Olena Apchel), Валентина Клименко Valentyna Klymenko.
Євгенія Нестерович - критикиня культури, журналістка, менеджерка культурних та промоційних проектів, 
Наталка Космолінська - журналістка, редакторка, мистецтвознавиця, співавторка книги «Гра в музей» (2018)
Олена Апчел - головна режисерка Львівського академічного драматичного театру імені Лесі Українки, акторка, перформерка, сценаристка, викладачка, авторка низки наукових досліджень сучасного театру, лекцій та майстер-класів.
Валентина Клименко - журналістка, редакторка, піар-фахівчиня Національного художнього музею України.
Усі події відбудуться за адресою: 
Готель «Ріус», малий зал
вул. Гнатюка, 12а

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.