×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У Львівській міській раді вручили нагороди до Дня підприємця

Нещодавно голова комісії фінансів та планування бюджету ЛМР Вікторія Довжик взяла участь у церемонії нагородження з нагоди Дня підприємця.

Міський голова Львова Андрій Садовий вручив подяки від імені громади міста Львова директорам ТзОВ «Грегорі», «Біскотті», «Біг Борд Група», фірмі «Галімпекс  - склодзеркальний завод», директору приватного акціонерного товариства «Львівський Маяк», директору приватного підприємства «Лінія», колективу Львівського швейного підприємства «Силует» Українського товариства глухих «УТОГ», фізичній особі-підприємцю Андрію Чубі.

Як розповіла Вікторія Довжик, під час церемонії було відзначено керівників тих підприємств та підприємців, які не лише створюють робочі місця і сплачують податки, а й дбають про впорядкування територій своїх підприємств та поблизу них, втілюють соціальні і корпоративні проекти на території міста.

«Зокрема, силами підприємства «Лінія», яке розташоване у промисловій зоні Рясне, облаштовано сквер біля підприємства, працівники підприємства доглядають його, дбають про спортивний майданчик, про дерева, про прибирання на цій території. Так само був відзначений керівник підприємства «Біг Борд Група»,  яке встановлює європейського взірця зупинки на території Львова. Отримав подяку від громади Львова керівник підприємства «Галімпекс  - склодзеркальний завод», яке зараз працює над реконструкцією свого підприємства, що розташоване у центральній частині Львова, зокрема, над створенням цеху з виготовлення іграшок ручної роботи. У перспективі можна буде організовувати екскурсії на це підприємство. Тобто були відзначені ті підприємства, які реалізують спільно з містом у Львові цікаві соціальні і корпоративні проекти», - зазначила голова комісії фінансів та планування бюджету ЛМР.

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.