×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Свободівці закликають присвятити перші уроки у школах Львова 100-річчю Листопадового Чину

Фракція ВО "Свобода" у ЛМР закликає освітян міста присвятити перший урок 100-річчю Листопадового чину - розповісти дітям про справжній, український Львів, велич його духу та рішучість дій його героїв. Історія славетної боротьби за український Львів та розбудову державності в надскладних умовах - це яскравий приклад для нових поколінь, майбутнього нашої країни.

«Тема для першого уроку, що вже незабаром відбудеться у всіх школах міста, має окреслювати для наших дітей найважливіше для сьогодення. 
Цього року виповнюється століття від часу відновлення у Львові української влади - Листопадового Чину, 
величній сторінці становлення Української держави. Першого листопада 1918-го року українські воїни, не боячись переваги супротивника у кількості та забезпеченні, відважно встановили український прапор на Ратуші та повернули у наше місто Українську державу» - пояснив керівник фракції ВО «Свобода» у Львівській міськраді Маркіян Лопачак.

Керівник Львівської міської організації ВО "Свобода" Любомир Мельничук додав: «Сьогодні у нас багато проблем, про які згадують у суспільному житті. Але маємо знати найголовніше: стяги героїв, які у 1918-ому році у Львові та сьогодні на сході України дають нам змогу жити в українській Україні – це і є та тема, з якої наші діти мали б почати свою шкільну дорогу».

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.