×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Ігор Телішевський: «Поки мер Львова готується до виборів, УКРОП дбає про місто і містян»

Львівська міська рада нарешті відреагувала на численні запити укропівців та прохання львів’ян провести ремонт бруківки у центрі міста. Днями від Статуї Діви Марії до вулиці Дорошенка почалися ремонтні роботи на алеї, яка раніше більше нагадувала сито. Це відбулося з ініціативи голови фракції УКРОПу у Львівській міській раді Ігоря Телішевського. Він два роки оббивав пороги кабінетів міських чиновників.

«Мені прикро, що таке можливо у історичному ареалі міста. Щотижня Львів приймає десятки тисяч туристів, які бачать, що вулиці міста більше нагадують решето. Поки очільник міста готується до виборів, УКРОП дбає про Львів і львів’ян», - наголошує Ігор Телішевський

Він наголошує, що аварійний стан львівської бруківки не лише псував зовнішній вигляд міста, а й несе небезпеку для львів'ян і гостей міста.

«Люди, які приходять помолитись до статуї Діви Марії на вул. Дорошенка, ризикують здоров’ям через жахливий стан бруківки. Складається враження, що ремонт дорожнього покриття на цьому відрізку ми побачимо не швидше, ніж перед наступними виборами», ‒ зазначає укропівець.

Нагадаємо, минулого року Ігор Телішевський вкотре звернувся до мера Львова Андрія Садового з проханням провести заміну бруківки на вул. Дорошенка у Львові. Ігор Телішевський також вимагав не відкладати до чергових виборів проведення ремонтів у центральній частині міста.

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.