×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Укропівець Любомир Босаневич спільно з мешканцями контролюватиме забудову вулиці Малоголосківської у Львові

Депутат Львівської міської ради від УКРОПу Любомир Босаневич зустрівся із  представниками управління архітектури, містобудування Шевченківської районної адміністрації, представниками громадських організацій, забудовників та мешканцями з питання забудови вулиці Малоголосківської.

"Мешканці нагадали забудовникам про першочергові соціальні об'єкти: дороги, школи, садочки, громадські простори. Результатом зустрічі стало напрацювання, згідно з яким, біля місць будівництва будуть облаштовані окремі дороги з плит, а сама вулиця Малоголосківська буде з обмежувачами висоти з метою запобігання проїзду великогабаритного транспорту. 
Також ЛКП Львівавтодор зобов'язалося відвести ділянку для проекту нової дороги, включно з велодоріжками, хідниками та пішохідними зонами. 
Окремі земельні ділянки будуть виділені для будівництва шкіл та садочків, проекти яких будуть винесені на затвердження на вересневій сесії Львівської міськради», - розповів укропівець Любомир Босаневич.

На зустріч прийшло понад 30 мешканців мікрорайону. Любомир також став ініціатором створення робочої групи, до якої увійдуть жителі цього мікрорайону. Любомир Босаневич пообіцяв особисто проконтролювати весь процес забудови і діяти виключно в інтересах громади.

«Також буде створена робоча група, яка контролюватиме усю роботу. До неї увійдуть мешканці Малоголосківської, депутати, в тому числі і я особисто, та усі відповідальні за проект. На попередній сесії міськради я подав депутатський запит щодо створення такої робочої групи і приємно, що такі пропозиції втілюються в життя»,  - підсумував депутат.