×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Укропівці зустрілися з мешканцями вулиці Личаківської і виявили численні проблеми після її «ремонту»

Депутати Львівської міськради від УКРОПу Ігор Телішевський, Ігор Зінкевич та Любомир Босаневич провели зустріч із громадою Львова, щоб розглянути та усунути проблеми, які виникли після ремонту дороги по вул. Личаківська.

 Зі спільної ініціативи мешканців та депутатів міськради, зустріч відбулась на самій вулиці. Це дало змогу обговорити і оглянути всі погрішності та проблеми, з якими мешканці цього мікрорайону стикаються щодня.

 «Громада обурена, бо після того, як вулицю було «відремонтовано», про себе дали знати чисельні погрішності та просто нелогічні речі. Це стосується і стану тротуарів, і автомобільного руху, і зупинок громадського транспорту. Ми як депутати не могли стояти осторонь, тому спільно з громадою ініціювали цю зустріч», - розповів голова фракції УКРОПу у міській раді Ігор Телішевський.

 Збори тривали майже годину і усі мешканці брали активну участь в діалозі та висували свої версії вирішення болючих питань.

 "Вислухавши всі скарги і побачивши більшість проблем на власні очі, депутати Львівської міськради висловили пропозицію зробити ще одні збори, на які вже будуть запрошені усі, хто несе відповідальність за даний ремонт. Йдеться про підрядників, замовника і тих, хто виконував роботи. Таким чином мешканці й депутати зможуть вимагати пояснень, чому виникли такі проблеми невдовзі після закінчення ремонту та їх вирішення. Самі ж збори відбудуться на вул. Личаківська, щоб все можна було обстежити візуально", - підсумував укропівець Ігор Зінкевич.