×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Лицарські бої, майстер-класи, концерт, – як у Львові святкували День Рясного

У неділю, 15 липня, біля СЗШ №92 відбулося святкування Дня Рясного. Попри дощову погоду на свято прийшли сотні ряснянців.

Зокрема, у програмі свята відбулися різноманітні майстер-класи, лицарські бої та концерт.

Як зауважив керівник фракції «Народний контроль» у Львівській міській раді Валерій Веремчук, сьогодні ряснянці можуть справді щиро радіти за свій район, який активно розвивається, можуть проводити різні свята на оновлених майданчиках, нових громадських просторах.

«Мені дуже приємно бачити, як сьогодні змінюється Рясне. Адже саме наша фракція безпосередньо дотична до цих змін. Троє наших депутатів – Михайло Дідух, Ірина Оршак і Віталій Свінціцький – представляють у міській раді саме громаду Рясного. За два роки вони зробили для району більше, аніж усі попередні влади разом узяті. Починали покращувати благоустрій району із менших проектів – ремонт хідників, дворів, встановлення освітлення. І врешті зараз спільно реалізовуємо такі речі як перша медіатека на Рясному, сучасні громадські простори, спортивні майданчики. Має з’явитися нова поліклініка. Думаю, вже через рік на новому Дні Рясного ми побачимо ще більше позитивних речей у районі», – говорить Валерій Веремчук.