×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У Львові з’явиться підрозділ екологічної промоції

У рамках співпраці з Європейським банком реконструкцій та розвитку на базі комунального підприємства «Зелений Львів» мають утворити підрозділ, що займатиметься промоцією еко-проектів у місті та популяризацією життя в еко-стилі.

Про це повідомив міський голова Львова у відповідь на питання голови депутатської екологічної комісії, депутата фракції «Народний контроль» Ірини Оршак, яка ще восени 2017 року виступила із пропозицією створити у структурі ЛМР профільний промоційний еко-відділ.

«Робота такого відділу має посилити рівень екологічної культури серед населення –  щодо поводження зі сміттям, раціонального використання води тощо», – переконана депутат.

Окрім того, під час звіту міського голови Ірина Оршак поцікавилася, коли у мерії відновлять роботу управління екології, яке півроку тому через кадрові питання довелося вимушено розформовувати і трансформувати у відділ.

Як пояснила керівник юридичного департаменту ЛМР Гелена Пайонкевич, розпочати процедуру створення управління вдасться через півроку, адже між ліквідацією та створенням заново управління має минутим не менше року