×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Межа нахабства чиновників міськради чи нова багатоповерхівка на місці історичного будинку на вулиці Коновальця, 21

Садовий та команда продовжують знищувати історичний ареал Львова. На порядок денний сесії Львівської міськради винесене питання "Про затвердження гр. Лисиці О. Т. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Є. Коновальця, 21». Йдеться про історичний будинок пана Яна. Минулого року львів’яни  вже ставали на захист цієї будівлі, тоді їм вдалося відстояти історичну споруду і зберегти її від зносу.

«Цікаво, де ж межа нахабства Андрія Садового? Останнім часом тільки і чути про те, що його команда нищить історію Львова та забирає останні зручності для львів’ян і забудовує місто новими готелями чи багатоповерхівками. Переконаний, що на місці цього невеличкого будинку невдовзі з’явиться черговий елітний житловий комплекс. Місце бажане для забудовника, і грошовите для Садового. То чому б не знехтувати історією міста? Хочеться вірити, що Андрій Іванович керується не лише матеріальними інтересами. Наразі, фракція УКРОПу у міськраді у повному складі не голосуватиме за це питання», - наголосив голова фракції, депутат міськради Ігор Телішевський.

Довідково.  Будинок пана Яна, який був першим власником, на Коновальця, 21 споруджено 1910 року. Вілла пам’ятає ще початки вулиці 29-го Листопада. Раніше тут жив польський купець, а згодом розташувалась Молочарня. 2012 року міська рада надала дозвіл НУ «Львівська політехніка» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Є. Коновальця, 21. До 2013 знаходилась на балансі відкритого акціонерного товариства “Львівський міський молочний завод“. З 2013 прийнята у власність територіальної громади м. Львова. Цікаво, що станом на вересень 2017 року, з будинку виселили всіх мешканців.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.