×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Роман Іванців: Спортивні зали в позаурочний час повинні використовуватись для дитячих секцій!

Депутат Львівської міської ради Роман Іванців пропонує прийняти ухвалу, яка зобов’яже директорів навчальних закладів надавати дозвіл на використання спортивних майданчиків та залів в позаурочний час дитячими секціями.  

Як зазначив автор ухвали Роман Іванців під час засідання гуманітарної комісії, суть цієї ухвали зводиться до наступного, щоб в школах в позаурочний час спортивні зали до 20.00 год. використовували для занять спортом дітьми.   

«Я зіткнувся з такими непоодинокими випадками, які ця ухвала покликана врегулювати. Перше – це коли зали використовуються дорослими групами для занять спортом. В ухвалі йдеться про те, що до 20.00 год в будні дні і до 17.00 год. у вихідні зали повинні використовуватись дитячими спортивними секціями. В інший час - можуть використовуватись зали дорослими групами. Друге питання, коли тренери в школах є нефаховими і в силу різних обставин ведуть там групи, але мають відношення до певного виду спорту лише опосередковане.  

Відтак вважаю, що тренери для того, щоб вести секцію, мають мати рекомендаційний лист від відповідної федерації. І третя позиція, коли деякі директори шкіл не пускають секції через те, що, на їх думку, це шкодить спортивному залу чи інвентарю. Відповідно до ухвали, директор школи не має права відмовити в наданні залу для використання дитячій спортивній секції. Відмовити можна лише з підстав, коли там уже зайнято зал іншими секціями», - зауважив депутат.

Додамо, що проект ухвали «Про використання спортивних ігрових майданчиків та спортивних залів закладів загальної середньої та позашкільної освіти м. Львова» депутати розглянуть на пленарному засіданні 12 липня.

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.