×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Ігор Телішевський: Садовий не дбає про об’єкти культурної спадщини Львова

Голова фракції УКРОПу у Львівській міській раді Ігор Телішевський переконаний, що будівництво ще одного готелю з підземним паркінгом в історичному ареалі Львова – неповага і наруга над містом. Відповідний депутатський запит він скерував до заступника міського голови з фінансово-економічних питань та заступника з містобудування Геннадія Васьківа. Йдеться про розробку детального плану території в межах вулиць Митрополита Андрея, П. Війтовича, Шептицьких, Митрополита Ангеловича, згідно з яким планують будувати готель з підземним паркінгом.
«До мене звернулись мешканці прилеглих будинків. Вони категорично проти такого будівництва. Львів’яни переконані, що на місці готелю можна облаштувати сквер чи майданчик для дітей. Також мешканці вкотре просять посприяти у вирішенні проблем щодо капітального ремонту, реставрації будівель, благоустрою кварталу. Однак замість того, щоб організувати комплексний підхід до реконструкції кварталу, міська влада планує звести там новий готель. Звертаюсь до Вас із проханням втрутитись у цю ситуацію та належним чином допомогти громаді у вирішенні питання. А також доручити керівництву залізничної адміністрації сприяти у вирішенні питань ремонтів кварталу», – наголосив у зверненні Ігор Телішевський.
«Чому у Львові так легко побудувати готель, респектабельний будинок чи навіть житловий комплекс, але нереально – дитячий садочок чи школу. Невже в місті недостатньо готелів, туристи ночують на вулиці? Та чи будуть вони їхати до Львова, дивитись на занедбані об’єкти культурної спадщини?» – запитує укропівець.
Нагадаємо, раніше фракція партії УКРОП у Львівській міській раді не підтримала пропозицію мера Андрія Садового звести готель на вулиці Миколи Вороного, що в центрі міста. Адже, за попереднім планом, там мали облаштувати кількарівневий паркінг, який би частково вирішив проблему паркування в центрі міста.