×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

За сприяння депутатів Львівської міської ради у Львові консультував хірург Ростислав Валіхновський

У Гранд-готелі на пр. Шевченка львів'яни мали можливість відвідати відкриту зустріч та отримати безкоштовні  консультації із провідним українським хірургом, заслуженим лікарем України  Ростиславом Валіхновським. Зустріч відбулася за сприяння депутатів Львівської міської ради Андрія Рікоти і Романа Грицевича.

На рахунку лікаря Валіхновського тисячі вдалих операцій, зокрема й у ситуаціях, коли пацієнти вже втратили віру в одужання. У Львові після проведення зустрічі лікар надав 100 консультацій та обрав 5 пацієнтів, які будуть прооперовані безкоштовно. Хірург зізнався, що обирати – найважче. Адже допомогти прагне кожному, хто до нього звертається.

На завершення свого чергового спілкування із львів’янами Ростислав Валіхновський депутатам Львівської міської ради Романові Грицевичу та Андрієві Рікоті за співпрацю в організації зустрічей із львів'янами.

Роман Грицевич подякував Заслуженому лікареві України Ростиславу Валіхновському за ту надзвичайно важливу роботу, які він провадить. «Такі люди, як Ви, дуже потрібні Україні. Я би сказав про вас словами Андрея Шептицького: «Немає іншої дороги до спасіння, як терпеливість, витривалість, лагідність у сповненні щоденних обов'язків. А ваш обов'язок – це робити людям добро». Лікар Валіхновський у свою чергу відзначив скромність Романа Грицевича, який, за словами хірурга, є найголовнішим у рейтингу меценатів Львівщини.  Ростислав Валіхновський зазначив: «Роман Грицевич - це сімейний доктор, який працює на благо львів'ян і усієї України. Хочу подякувати вам, бо всі свої справи ви робите тайнообразуюче, кожен день, системно і про це мало говорите».

Після проведення зустрічі депутат львівської міської ради Андрій Рікота повідомив чудову для львів`ян новину: «Відтепер такі зустрічі із доктором Валіхновським стануть регулярними. На базі клініки «Рікота», яка розташована у Гранд-готелі, що у центрі нашого міста, лікар проводитиме безкоштовні консультації. Така співпраця сприятиме впровадженню цінностей здоров`я та покращенню якості життя», - додав депутат.