×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Ряснянці підписують колективне звернення з вимогою вирішити транспортний колапс у районі

Мешканці Рясного підготували колективне звернення до міського голови Львова з вимогою негайно вирішити транспортний колапс у мікрорайоні. За кількадень під ним підписалися близько тисячі ряснянців.

Текст звернення під час сесії Львівської міської ради 7 травня озвучив депутат фракції «Народний контроль» Михайло Дідух, який представляє громаду Рясного.

«Уже два роки поспіль мешканці Рясного звертаються у Львівську міську раду із проханням вирішити транспортний колапс у районі. На кожному засіданні сесії міськради відповідні запити озвучують і депутати, що представляють громаду Рясного. Результат – відписки, гучні, але порожні заяви, що «Рясне – улюблений район міського голови». А ще загострення проблеми, замість її вирішення. Маршрути, які були популярними серед ряснянців, раптом стали нерентабельними та перетворилися на «привиди». Комунальний № 6А керується у своїй роботі не чітким графіком, а якимось власним баченням. Після 21:00 громадський транспорт на Рясне практично припиняє рух, відсутнє сполучення з іншими районами міста, медичними закладами, автостанціями та вокзалами», – йдеться у зверненні.

Також ряснянці запропонували меру та його чиновникам спробувати у годину пік скористатися громадським транспортом, що курсує Рясним, а потім публічно повідомити, скільки часу затратили, аби дістатися до потрібної точки.

Відтак у своєму зверненні, з огляду на те, що вже цьогоріч місто планує придбати 150 нових автобусів, ряснянці вимагають, передати в тимчасове обслуговування АТП №1 маршрути № 12, 49, 30, та збільшити кількість автобусів на маршруті №6А з 8 машин до 12.

«На цьому тижні ми мали збори громади Рясного щодо транспортної проблеми. Від чиновників прийшов лише новопризначений радник міського голови пан Білий. Жодної конкретики щодо бачення вирішення ситуації він нього не почули. Відтак ми продовжуємо збирати підписи. А ще відводимо чиновникам два тижні на ухвалення чітких рішень по транспорту Рясного. Якщо їх не буде, ряснянці прийдуть з протестами під стіни Ратуші уже на наступному засіданні сесії ради», – наголосив Михайло Дідух.