×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Тарас Чолій: Львівська міська рада фінансує антиукраїнські організації

Під час пленарного засідання голова фракції Української Галицької Партії Тарас Чолій заявив, що Львівська міська рада фінансує антиукраїнські організації. "Зокрема, 45 тис. грн. з бюджету міста (тобто грошей платників податків, звичайних львів’ян) отримає цьогоріч Організація ветеранів України. Це підтверджує управління соціального захисту ЛМР (лист від 19.04.2018р. №4-2603-254)".

"Почесним головою (а до 2017-го - фактичним керівником) організації є Петро Цибенко - багаторічний Народний Депутат України від Комуністичної партії. Відзначився тим, що голосував за диктаторські закони 16 січня 2014 р., лобіював прийняття “мовного” закону Ківалова-Колесніченка та підписав звернення до Сейму Республіки Польща з проханням визнати геноцидом поляків події на Волині 1942-1944 років.

Львівський осередок організації багато років очолює львівський комуніст Олександр Грубий (1931 р.н.).. У жовтні 2014 р. в інтерв’ю виданню “Рабочая газета” він заявив: “То, что случилось в Украине, самый страшный вид войны, ибо это война с собственным народом. Это не только мое мнение. Так считает вся ветеранская организация”. До сьогодні Львівський осередок Організації ветеранів України користується приміщенням за адресою вул. Київська, 4, яке є у комунальній власності.

Ще однією сумнівною організацією, якою “опікується” міська влада, є всеукраїнська молодіжна організація “СВІМ”. Співзасновником та почесним головою організації є Народний Депутат України від “Опозиційного блоку” Ігор Шурма, якого пов’язують з кумом Путіна - Віктором Медведчуком.

У “Програмі національно-патріотичного виховання у м. Львові на 2017-20 р.” на організацію “СВІМ” передбачено з бюджету 120 тис. грн."

Депутат від Української Галицької Партії Тарас Чолій вимагає публічно пояснити, чому структурні підрозділи, які підпорядковані Львівській міській раді, співпрацюють з відверто антиукраїнськими організаціями та погоджують виділення коштів з бюджету міста на їх фінансування.