×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Укропівці вимагають перевірити безпечність дитячих майданчиків у Львові

Під час чергової сесії Львівської міської ради голова фракції  «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» Ігор Телішевський звернувся до міського голови Андрія Садового з проханням перевірити безпечність дитячих майданчиків. Про це йдеться у депутатському запиті укропівця.

«До мене неодноразово зверталися львів’яни щодо якості і безпеки дитячих майданчиків, які встановлюють у нашому місті. Так, якість матеріалів з яких монтуються дитячі майданчики, м’яко кажучи залишає бажати кращого. Окремо хочу звернути Вашу увагу на безпеку та травматизм, який підстерігає дітей, проводячи своє дозвілля на таких майданчиках. До прикладу, бетонні підніжжя гірок викликають багато запитань.

За словами Ігоря Телішевського, під час встановлення дитячих чи спортивних майданчиків, підрядні організації знищують благоустрій біля них і його ніхто не відновлює (приклад дитячий майданчик на Єфремова, 27).

«Звертаюсь  з вимогою перевірки доцільності встановлення таких «інновацій» у побудові дитячих майданчиків, а також цінової прозорості з вибору підрядних організацій, які встановлюють завідома травматично небезпечні майданчики», - йдеться у запиті укропівця.