×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

«Не хвилюйся, я врятую тебе! – вигукнула акула Лоло». У Львові продають дитячу книжку, щоб облаштувати дитячі куточки у лікарнях

«Не хвилюйся, я врятую тебе! – вигукнула акула Лоло». У Львові продають дитячу книжку, щоб облаштувати дитячі куточки у лікарнях.

« - Постривай, Лоло, не покидай мене! - гукала черепашка Мілі. - Не хвилюйся, я врятую тебе! – вигукнула у відповідь акула Лоло. Вона зібрала усю свою сміливість і попливла до страшної стіни із темних водоростей…»

Це уривок із доброї казки «Найхоробріша акула Лоло». Книжечку сьогодні прочитали дітям в рамках презентації соціального проекту «Острівці радості від Лоло».

На кошти, виручені від продажу книжечки, облаштують дитячі куточки – «острівці радості» - у всіх відділеннях Львівської міської дитячої клінічної лікарні та дитячих відділеннях міських поліклінік.

Дитячі куточки облаштують кольоровими столиками та кріслами, забезпечать канцелярськими виробами, розмальовками, папером для малювання і т.д.

«У розрізі стратегії «Львів дружній до дітей»  було б добре, щоб дружніми до дітей були і медичні установи в напрямку створення таких дитячих куточків. Бо у приватних клініках такі куточки є, діти проводять там багато часу. Я дуже рада, що у нас є такий соціально-відповідальний бізнес, який готовий долучатися до забезпечення добробуту у місті», - розповіла ініціаторка проекту «Острівці радості від Лоло» та депутатка  фракції БПП «Солідарність» Уляна Пак. 

Перший тираж книжечки 2000 екземплярів. Його друк організували представники соціально-відповідального бізнесу, який місто намагається залучати до співпраці.

«Це дуже крута ідея. Я мама двох дітей і знаю, як діти нудяться у лікарнях. Хочеться, щоб дітки були хоробрими і вірили в добро. Тому казку написали доброю і натхненною. Книжечки продають у ресторані 36По. Потім планується ще у «Королівській пивоварні» і «Кабінеті». В куточках ще будуть полички для книжок. Відповідно, якщо є непотрібні книжки, то приносьте їх, і ми ними наповнимо «острівці радості», - додала співорганізаторка соціального проекту та маркетолог ресторану «36По» Яна Банк.

Першу книжку придбав керівник Управління охорони здоровя ЛМР Володимир Зуб, який був присутній на презентації.

«Створити умови, максимально наближені до домашніх, - це дуже важливо у процесі лікування, зокрема, для психологічного стану дитини. Це впливає на процес одужання. Ми вдячні усім, хто долучився і хто ще долучиться до цього проекту», - сказав Володимир Зуб.

Організатори планують зібрати на реалізацію проекту 150 000 грн.