×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Ігор Телішевський: Неприпустимо, коли водії маршруток не дотримуються ухвали і виганяють школярів з маршрутки

Голова фракції УКРОП у Львівській обласній раді Ігор Телішевський звертатиметься до керівника комунального підприємства АТП-1 Ореста Хамули через хамську поведінку водія маршрутки. За словами укропівця, водій брутально вигнав одного зі школярів з салону, коли той відмовився платити цитуючи ухвалу міської ради.

«Навіть попри ухвалу Львівської міської ради про безкоштовний проїзд учнів у громадському транспорті м. Львова, не всі водії везуть дітей безкоштовно. Так, водій маршруту 5-А, який, зауважу обслуговує комунальне підприємство атп-1, (не приватний перевізник), відмовився везти учня до школи безкоштовно. На наступному пленарному засіданні Львівської міської ради очікую пояснення від керівника АТП-1 Ореста Хамули! Також мною, як депутатом міськради, негайно буде скеровано депутатське звернення, з вимогою провести службове розслідування цього інциденту», - наголосив Ігор Телішевський.

Укропівець зауважив, що хлопець показував водієві учнівське посвідчення і нагадував, що під час навчального процесу школярам у Львові дозволено користуватись громадським транспортом безкоштовно. Проте, водієві виявилося байдуже, тому він брутально вигнав учня 6-«А» класу СЗШ №47 із маршрутки.

Нагадаємо, раніше на черговій сесії Львівської міськради депутати підтримали ініціативу УКРОПу щодо безкоштовного проїзду школярів у громадському транспорті. «За» проголосувало 53 депутати.