×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Ігор Телішевський: Чому через недолуге керівництво Львівелектротрансу мають страждати звичайні львів’яни?

Голова фракції УКРОП у Львівській міській раді Ігор Телішевський повторно звернувся до керівництва комунального підприємства «Львівелектротранс» з вимогою надати інформацію про стратегію розвитку підприємства на 3, 5 та 10 років. За словами укропівця, вперше з таким проханням він звертався ще у минулого місяця натомість, директор ЛКП «Львівелектротранс» Олег Береза запевнив, що наразі стратегія відсутня і буде розроблена до кінця березня.

«Станом на сьогодні підприємство не визначилось зі своєю стратегією. Проте вже встигло підвищити ціну на проїзд майже вдвічі.  Щодня у новинах десятки повідомлень про поломки трамваїв, відсутність тролейбусів на маршруті. Хоча керівництво ЛКП переконує, що взяло правильний курс і крокує до змін. Чому через недолуге керівництво Львівелектротрансу мають страждати звичайні львів’яни? Які щодня витрачають 5 гривень, але не доїжджають до місця призначення. Як може успішно і якісно функціонувати підприємство, якщо його керівник не знає куди і навіщо він рухається. Переконаний, що без представлення стратегії ЛКП «Львівелектротранс» не мало право підвищувати тариф», - наголосив Ігор Телішевський

Нагадаємо, з 16 квітня у Львові вартість проїзду у електротранспорті зросла майже вдвічі – з 3 гривень до 5. Тепер це найдорожчий проїзд в електротранспорті серед усіх міст України. Раніше УКРОП Львівщини виступив проти чергового підвищення вартості проїзду в електротранспорті. У зв’язку з численними зверненнями мешканців міста фракція «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» у Львівській міській раді ініціювала проведення громадського слухання. Однак, результати слухання було сфальсифіковано ЛКП "Львівелектротранс".