×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У бюджетний розділ «Геопорталу» не вносять нові дані про використання коштів, – Веремчук

Після яскравої презентації у січні розділу «Бюджет» на «Геопорталі міста Львова» розвиток цієї інтерактивної платформи використання бюджетних коштів практично зупинився.

На цьому наголосив керівник фракції «Народний контроль» у Львівській міській раді Валерій Веремчук, який запропонував для удосконалення та надання повної інформації львів’янам доповнити платформу ще кількома розділами і підсистемами.

Зокрема, це публікація титульних списків по адміністраціях із прив’язкою до геолокації, дані про залишки на казначейських рахунках, бюджетних та депозитних рахунках у державних банках по розпорядниках коштів, інформація про послідовність використання коштів, виділених з бюджету розвитку на той чи інший об’єкт, поетапна фотофіксація робіт.

Також платформу треба інтегрувати до системи ProZorro, розмістити на ній єдиний реєстр всіх підрядних організацій та повний розпис статутних фондів комунальних підприємств. Окрім того, загальнодоступним для львів’ян має стати аналіз боргових зобов’язань міста, календарний графік погашення кредитів.

«Влада повинна бути відкритою з громадою щодо наповнення і використання міського бюджету. Онлайн-платформа, на якій відображаються капітальні роботи у Львові, кредити, видатки на комунальні підприємства, може стати справді ефективним інструментом контролю за бюджетними коштами, якістю робіт. Та для цього на «Геопорталі» має бути значно більше інформації, аніж зараз. Дані повинні системно оновлюватися», – говорить Валерій Веремчук.