×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Вимагаємо навести лад на вулицях Львова!

Львів потерпає від піску та пороху. Вулиці міста після зими не прибирає жодна техніка. Скільки машин для прибирання вулиць має місто? Де малогабаритна техніка? Доки Львів будуть прибирати бабусі з віниками?

“На вулицях міста зібралася велика кількість піску та пороху, а техніки, яка прибирає місто, чомусь не бачимо ніде, відповідні служби та ШРП чомусь неналежно виконують свої обов’язки. Це шкодить здоров’ю львів’ян. Так не може бути”, - говорить Мирослав Данилків, депутат Української Галицької Партії.

У своєму публічному запиті депутат просить надати інформацію про наявність на балансі ЛКП та стан техніки, здатної очистити вулиці Львова від піску і пороху. А відтак - здійснювати механізоване прибирання у місті (порохотяги, універсальні трактори та ін.). Якщо такої техніки є недостатньо, в УГП пропонують виділити кошти на закупівлю для кожного району м. Львова багатофункціональної прибиральної техніки, яка б здійснювала прибирання проїжджої частини, тротуарів, газонів вулиць протягом року, мала можливість очищувати вулиці від піску, снігу, мити тротуари, велодоріжки, косити траву тощо. Так само можна розглянути й альтернативні піскосуміші методи при ожеледицях на міських дорогах та тротуарах. Вулиці Львова мусять бути у належному стані, а не загрожувати здоров'ю містян, переконані депутати.