×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У мерії затягують проведення незалежного аудиту комунальних підприємств Львова, – Веремчук

Негайно визначати компанію-аудитора для забезпечення проведення зовнішнього незалежного аудиту комунальних підприємств Львівської міської ради у 2018 році під час сесії ЛМР закликав керівник фракції «Народний контроль» Валерій Веремчук.

За його словами, хоча ще у січні була прийнята ухвала про щорічні обов’язкові незалежні аудити комунальних підприємств, а в бюджеті-2018 передбачили 1 млн грн для проведення перших перевірок, у мерії й досі не оголосили тендер для обрання компанії-аудитора.

«Складається враження, що процес відверто затягується. У 2017 році загальні витрати із бюджету на комунальні підприємства становили 1,3 мільярди гривень. Та наскільки ефективно були використані ці кошти, ми так і не знаємо. Водночас на кожну сесію у порядок денний виносяться питання про поповнення статутних капіталів комунальних монополістів. Для прикладу, «Львівавтодор» вже отримав 466 мільйони гривень, «Львівводоканал» – 246 мільйонів,  «Львівелектротранс»  –152 мільйони,  «АТП-1»  – 143 мільйони. Загальна сума – майже 1,4 мільярди гривень. І вона не остаточна. Тож якщо у депутатів постійно вимагають через  «гостру необхідність» виділяти гроші вже і негайно,  то ми маємо наполягти на запуску реального механізму контролю за використанням бюджетних коштів», – наголосив Валерій Веремчук.