×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Ігор Телішевський: «Львівелектротранс» будь-якими методами намагається підвищити вартість проїзду до 5 гривень

Громадські слухання «Проти недоцільності підвищення тарифу на проїзд в електротранспорті», які організував Львівський УКРОП, визнано недійсними. Про це повідомив організатор слухань, депутат Львівської міськради Ігор Телішевський.

Укропівець наголосив, що це сталося через неправильний підрахунок мандатів.

«На слухання керівництво підприємства «Львівелектротранс» буквально «зігнало» своїх працівників. Вони мали б голосувати так, як скаже керівництво. Тобто «за» підвищення вартості проїзду у електротранспорті з 3 до 5 гривень. Це була б найвища ціна в Україні. Також під час слухань директор підприємства намагався обґрунтувати підвищення тарифу. Однак громада його не підтримала», – наголосив Ігор Телішевський.

Укропівець зазначив, що в електротранспорті досі немає достовірного обліку пасажирів. Також у ЛКП «Львівелектротранс» відсутня перспективна стратегія розвитку. Відтак не зрозуміло, куди і на що підуть гроші львів’ян і як покращаться умови перевезення.

За словами Ігоря Телішевського, на початку й наприкінці слухань кількість виданих мандатів не збігалася. Це говорить про можливу фальсифікацію. Така ситуація, підкреслив він, вигідна лише «Львівелектротрансу».