×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Внутрішнє подвір’я на вул. Патона,28-28а потребує негайного ремонту

Я представляю у Львівській міській раді округ №11. Це значна частина Львова. Зокрема, туди входить і вулиця Патона. Окрім інших об’єктів, які потребують негайного ремонту, хотіла б виділити подвір’я між будинками  28 та 28а на цій вулиці.

Йдеться про дорогу, яка веде до під’їздів та сам двір.  Вони перебувають у жахливому стані, адже ремонтні роботи тут не проводили більш, ніж 55років(відколи збудували будинок). В подвір’ї  між будинками – суцільні ями та болото. Люди не можуть гарно відпочити у своєму дворі, хоч місцина там доволі затишна. Мешканці вищевказаних будинків звернулись до мене з проханням допомогти їм облаштувати  прибудинкову територію. Це прохання   я написала   міському голові  Львова :

«Третій рік я представляю у Львівській міській раді львів’ян. І весь цей час до мене звертаються мешканці будинків 28 та 28а, що на  вул. Патона. Люди просять   вирішити проблему відсутності асфальтного покриття внутрішнього подвір’я між зазначеними будинками.

Заявники переконують, що попри неодноразові звернення до посадових осіб Залізничної районної адміністрації жодних заходів щодо належного ремонту прибудинкової території вищезазначених  будинків  не вжито. Хоч зазначена прибудинкова територія перебуває у вкрай незадовільному стані, людям важко та небезпечно ходити подвір’ям.

Крім того, я й сама вже неодноразово зверталась і в Залізничну райадміністрацію, і до Вашого заступника з житлово-комунальних питань, та щоразу мені відмовляли у ремонті цього подвір’я».

 Сподіваємось на результативну співпрацю.